Quilling Malzemeleri Nelerdir? - Quilling Telkari Malzemeleri Nedir?

Quilling malzemeleri şunlardan oluşmaktadır.

  1. Quilling Kağıdı yani renkli quilling kağıt telkari şeritler. Bunlar 3mm, 5mm, 8mm 10mm ve daha farklı kalınlıkta özel üretim quilling kağıtlarından oluşmaktadır.
  2. Quilling Aleti yani quilling kağıt kıvırma aleti (quilling kağıt telkari aleti) her bir kişi için bir tane olmalıdır. 
  3. Quilling Daire Şablon Cetveli yani yaptığınız quilling modüllerinin boyutlarını ölçmenize yarayan şablon cetvel.
  4. Quilling Cımbızı yani küçük quilling modüllerini yaparken küüçük parçaları tutmak ve yerleştirmek için kullanacağımız quilling cımbızı.
  5. Quilling Makası yani quilling modüllerini oluşturup fazla uzun gelen kağıt şeritleri kesmemize yarayan quilling makası.
  6. Quilling Yapıştırıcı Tutkal yani quilling sanatı yaparken kağıt telkari şeritleri çalışma kartonunuza yapıştırmanızı sağlayan yapıştırıcı tutkal. 
  7. Quilling Şekillendirme Şablonu yani quilling kağıt şeritlere şekil vermenizde size yardımcı olacak quilling şablonu.
  8. Quilling 3D Boyutlandırma Şablonu bu ürün yaptığınız quilling parçalarını 3 boyutlu hale getirmenizde sizlere yardımcı olucak bir şablondur.
Quilling malzemelerini türkiyenin her yerine www.quillingseti.com ve www.quilling.com.tr sitelerimizden sipariş verebilirsiniz. Kaliteli Quilling Kağıt Telkari ürünleri hesaplı bulabileceğiniz bir site.